فروش اقساطی

سامانه دیجی توک در جهت سهولت امر خرید اقدام به عقد قرارداد با موسسات مالی نموده تا به عنوان واسط تسهیلات مورد نیاز جهت خرید را برای مشتریان فراهم نمایند و کلیه کاربران بتوانند با استفاده از تسهیلات دریافتی خرید خود را به ساده ترین حالت از سامانه دیجی توک انجام دهند

walletaLogo.138eb1e
زمان بازپرداخت
6 ، 12 ، 18 ماهه
سقف اعتبار
40 میلیون تومان
نرخ سود
21 درصد

شرایط و مراحل دریافت تسهیلات والتا

والتا به شما امکان می‌دهد تا با مقایسه و انتخاب تسهیلات‌دهندگان در والــتا، تسهیلات خرید کالا و خدمات دریافت کنید و بصورت یکپارچه و از طریق درگاه پرداخت اعتباری فعال در سایت‌های پذیرنده والتا، اقدام به خرید اقساطی کنید.

برای شروع کافیست مراحل زیر را طی کنید :

مرحله اول : ثبت نام در سایت والتا ابتدا از طریق لینک زیر ثبت نام کنید . توجه داشته باشید نام و نام خانوادگی شما باید مطابق با اطلاعات ثبت احوال باشد . شماره تلفن همراه باید متعلق به شما باشد . مرحله دوم : تکمیل پروفایل و احراز هویت تصویر پشت و روی کارت ملی و شناسنامه را باید آپلود کنید. در این مرحله احراز هویت اولیه انجام می گیرد. مرحله سوم : انتخاب تامین کننده مالی که می خواهید از آن تسهیلات دریافت کنیدو ثبت درخواست تسهیلات. مرحله چهارم : ارسال یک فقره چک ضمانت بعد از تایید تسهیلات لازم هست یک فقره چک ضمانت در وجه تامین کننده مالی به آدرس پلتفرم والتا ارسال گردد. در حال حاضر چک باید بنام شخص درخواست کننده تسهیلات باشد . مرحله پنجم : واریز مبلغ تسهیلات به کیف پول کاربری تمام کاربران در پنل کاربری خود دارای کیف پول اعتباری می باشند که بعد از دریافت چک ضمانت ، مبلغ تسهیلات تایید شده به کیف پول کاربری شما واریز می گردد . مرحله ششم : خرید اقساطی از فروشگاه آرازتل در این مرحله شما می توانید وارد فروشگاه آرازتل شده و همانند بقیه کاربران ،کالای مورد نظر خود را خریداری و سفارش خود را ثبت نمایید. فقط با این تفاوت که در قسمت پرداخت و انتخاب درگاه بانکی ، باید درگاه اعتباری والتا را انتخاب نمایید. مرحله هفتم : پرداخت اقساط برای پرداخت اقساط کافیست ماهیانه به پنل کاربری خود در والتا وارد شده و بصورت آنلاین اقدام به پرداخت اقساط تسهیلات نمایید.
محاسبه اقساط
shopcard
زمان بازپرداخت
12 ، 24 ، 36 ماهه
سقف اعتبار
50 میلیون تومان
نرخ سود
10% ، 14% ، 15%

شرایط و مراحل دریافت شاپ کارت

نوعی کارت اعتباری است که دارندگان آن می‌توانند نسبت به خرید محصولات و خدمات مورد نیاز خود از تولید‏‏‏‏‏‏‏‏/تامین‌کنندگان و فروشندگان کالاها و خدمات طرف قرارداد بانک اقدام نموده و وجه آن را به صورت یکجا یا تقسیطی، بازپرداخت نمایند.

ویژگی ها و شرایط دریافت تاییدیه خرید اقساطی گوشی از طریق شاپ کارت:

مراجعه به یکی از شعب بانک ملت ثبت درخواست شاپ کارت بانک ملت تایید درخواست و دریافت شاپ کارت خرید از دیجی توک به صورت حضوری و یا غیر حضوری ( شایان ذکر میباشد به دلیل شیوع بیماری کرونا پیشنهاد ما برای حفظ سلامتی شما خرید غیر حضوری است ) “در نظر داشته باشید 9% ارزش افزوده به فاکتور اضافه می‌شود”
محاسبه گر اقساط